• Text Size: A A A

Call us now
01572 720 699

Par mums

Laipni lūdzam mūsu mājaslapā Latvijā! Mēs esam veiksmīgi uzsākuši Mobility Scooters Plus tirdzniecību Latvijā! Mobility Scooters Plus ir ģimenes uzņēmums, kas ir dibināts Apvienotajā Karalistē. Mūsu uzņēmuma pamatdarbība ir Apvienotajā Karalistē, taču mēs strauji attīstām eksportu. Mūsu mājaslapā Jums ir iespēja atrast ļoti plašā klāstā Mobility Scooters Plus pārvietošanās palīglīdzekļus, kas darbojas gan elektriski, gan manuāli, tai skaitā, pārvietošanās skuterus, Elektriskos ratiņkrēslus, manuālos ratiņkrēslos, krēslus ar pacelšanas-nolaišanas funkciju, staigāšanas palīgratiņus un palīgrāmjus, kā arī elektriski aprīkotas pielāgojamās gultas, akumulatorus un visa veida aksesuārus, turklāt, visi online maksājumi ir droši un veicami (pēc izvēles) mūsu mājaslapā.

Produktu apraksti un pirkumu apmaksa ir veicama angļu valodā. Ja Jums ir kādi jautājumi, uz kuriem Jūs nevarat atrast atbildi mūsu mājaslapā, Jūs varat sazināties ar mums, rakstot mums e-pastu, izmantojot Kontaktu veidlapu. Un mēs Jums sniegsim atbildi pēc iespējas ātrāk!

Mūsu mērķis ir pavisam vienkāršs – mēs vēlamies Jums piegādāt produktu, kas Jums vislabāk patiks, par visapmierinošāko cenu, nodrošinot ar vislabāko servisu – kas Jūs patīkami pārsteigs!

TNT logo

Piegāde

Mēs piegādāsim Jums Jūsu izvēlēto preci ļoti ātri, parasti 5 darba dienu laikā, kuru piegādās kurjers TNT International. Mēs Jums nosūtīsim uz Jūsu e-pastu Jūsu izvēlētās Mobility Scooters Plus preces online kodu, ar kura palīdzību Jūs varēsiet sekot līdzi preces piegādes statusam. Pirms pašas piegādes Jūs saņemiet personīgu zvanu no kurjera. Jūsu izvēlētā prece tiks piegādāta drošā aizzīmogotā iepakojumā, turklāt visiem produktiem ir pievienotas instrukcijas to ērtai lietošanai.

Lūdzu, sazinieties ar mums jebkādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lai mēs varētu Jums palīdzēt!

Ja Jums Mobility Scooters Plus preces ir nepieciešamas steidzami, Jūs varat izmantot mūsu Express servisu, kas piegādās Jūsu izvēlēto preci nākamajā darba dienā (šādā gadījumā tiek pievienota papildu maksa).

100% Guarantee

Garantija

Jebkurai no Jūsu iegādātajām Mobility Scooters Plus precēm ir papildus rezerves daļu 12 mēnešu garantija. Lielai daļai no mūsu produktiem ir ilgāka garantija, kuru Jūs varat aplūkot „Mobility products” sadaļā.

Lai gan mūsu produkcija ir ļoti uzticama un droša, nepieciešamības gadījumā, garantijas laikā pēc Jūsu pieprasījuma mēs piegādāsim jebkuru rezerves daļu uz Jūsu mājām, bez jebkādas maksas.

Turklāt, mēs atbalstām un nodrošinām pilnu servisu Mobility Scooters Plus precēm visā to lietošanas laikā, tādējādi, Jūs varat būt pilnībā pārliecināti par sava pirkuma drošību.

Atmaksa

Gadījumā, ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties atgriezt atpakaļ Jūsu iegādāto produktu, lūdzu informējot mūs par to 14 dienu laikā no produkta saņemšanas brīža. Mobility Scooters Plus atgriezīs Jums visu samaksāto naudu par produktu (izņemot piegādes izdevumus).

Nodokļi

Jūsu pirkums ir veikts Eiropas Savienības dalībvalstu ietvaros, tādējādi, netiek aplikts ar muitas nodokli.

Apmaksa

Visas norādītajās cenās ir pilnībā iekļautas visas piegādes izmaksas uz Jūsu adresi Latvijā. Pēc tam, kad esat izvēlējies sev piemērotāko Mobilde Scooters Plus produktu, tā iegāde un apmaksa ir pavisam vienkārša. Jums ir jānospiež poga „Add to basket” pie Jūsu izvēlētā produkta un jāturpina sekot vienkāršiem soļiem uz „Checkout”. Jūs varat norēķināties ar jebkuru kredītkarti, debetkarti vai PayPal. Lūdzu, neaizmirstiet, ka Jūsu pirkumam tiks piemēroti drošo pirkumu internetā drošības noteikumi, it īpaši, ja veiksiet maksājumu ar kredītkarti vai PayPal.

Tāpat Jūs varat norēķināties, izmantojot bankas pārvedumu. Ja tas ir Jūsu izvēlētais apmaksas veids, tad Jūs pavisam vienkārši varat izvēlēties „Checkout” 3. sadaļā, kur Jums būs norādīti mūsu bankas rekvizīti, kas ļaus veikt maksājumu.

Gadījumā, ja dodat priekšroku pasūtīt izvēlēto produktu telefoniski, tad mēs būsim pagodināti pieņemt Jūsu pasūtījumu pa tālruni 0044 1572 7206 99.

Norādītā pirkuma cena ir pilna cena, kurai papildus netiks pievienoti muitas nodokļi, tā kā, pirkums tiek veikts Eiropas Savienības dalībvalstu ietvaros.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pirkuma apmaksa notiks GBP valūtā, kas savukārt bankas ietvaros tiks konvertēts EUR valūtā saskaņā ar Jūsu bankas noteikto valūtas kursu.

PayPal, Visa, American Express and Mastercard accepted

Ģeogrāfija

Mobilty Scooters Plus piegādās Jums jūsu izvēlēto preci uz jebkuru adresi un vietu Latvijā. Vai tā būtu piepilsēta, lielpilsēta – tas mūsu piegādei nav šķērslis, jūsu izvēlēta prece tiks piegādata ātri.

Cena par jūsu izvēlēto preci , ko Jūs redzat pie samaksas veikšanas iekļauj arī : baterijas, lādētāju, atslēgas , kā arī visu pārējo, kas Jums ir vajadzīgs, tai skaitā arī Jūsu preces piegādi uz Jūsu adresi Latvijā.

Mēs veiksmīgi esam piegādājuši savu preci uz šādām pilsētām Latvijā – Rīga, Ventspils, Rēzekne, Sigulda un Daugavpils, un varam veikt piegādi uz jebkuru vietu un adresi visā Latvijā.

Testimonials

 • Hi Paul, Sterling Diamond scooter arrived in impeccable condition. Alex has just completed speed trials around the paddock and all is well! Thank you for your courteous service, it is much appreciated.

  Diana & Alex-Puerto Lambreras, Spain
 • Hi, our order for the mobility scooter went in on Monday and it arrived here in Southern Spain on Friday afternoon! Thank you so much, wonderful service. Many thanks to Chris for finding this for me when you were out of stock. It arrived today; all set up and ready to go once the battery charges. I have rarely dealt with anyone so helpful.

  Diana-Marbella, Spain
 • Hello Paul, I am Juan Carlos from Spain. Yesterday in the afternoon I received perfectly my Colt Twin and it is fantastic! I like it very much and I used it immediately. I am very happy. I will recommend it if someone needs a scooter. Thank you very much for all.

  Juan Carlos-Algeciras, Cadiz, Spain
 • We have used Mobility Scooters Plus to buy Riser Recliner chairs and two scooters. The delivery is excellent (within 5 days) and their after care is faultless. We would not use anyone else.

  Wendy, Orihuela Costa, Spain
We are also able to export our Mobility Scooters and other Mobility Products to any other country in the World. Please feel free to Contact Us for details.